GIMTADIENIUI

Nustebinkite brangų žmogų gimimo dienos proga surengdami nepamirštamą reginį danguje – padovanokite jam įspūdingus fejerverkus! Patys įvairiausi gimtadienio fejerverkai taps ilgai atminty išliksiančia švente tiek mažam, tiek dideliam.

Skirtingos fejerverkų kategorijos – nuo paprasčiausių tortų fontanų ar bengališkų ugnelių iki didžiulių daugiašūvių baterijų, aukštai kylančių raketų ar purškiančių fontanų – platus saliutų pasirinkimas tiks bet kokiam gimtadieniui. Šalia torto, malonių dovanų padovanoti šventiniai fejerverkai net ir kukliausią gimtadienį gali paversti ypatinga proga. O tada belieka tik džiaugtis pavykusia staigmena ir jubiliato šypsena. 

Tik iš patikimų tiekėjų įsigytus gimtadienio saliutus galime parduoti bei sukomplektuoti pagal individualius kliento poreikius. Atsižvelgę į Jūsų turimus pageidavimus ir finansines galimybes, mūsų pirotechnikos ekspertai padės išsirinkti gražiausius fejerverkus prieinama kaina. Fejerverkai gimtadieniui parduodami internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje bei Kaune. Kiekvieną kartą mūsų taikoma vis kitokia akcija leis nusipirkti saugios pirotechnikos kur kas pigiau. Gimtadienio fejerverkai pristatomi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose.