Asmens duomenų apsauga

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojo Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR), kurio pagrindu keičiami asmens duomenų tvarkymo būdai. Mes atnaujiname Privatumo pranešimą savo klientams pagal galiojantį asmens duomenų apsaugos teisinį reglamentavimą. Taikomos taisyklės yra skaidrios jūsų atžvilgiu. Šis el. laiškas yra skirtas suteikti jums pagrindinę informaciją.

Kokius duomenis mes apdorojame apie Jus

Mes saugome jūsų vardą, pavardę, telefoną, faksą, įmonės pavadinimą, įmonės kodą, įmonės PVM kodą, jūsų ar įmonės adresą, slaptažodį ir elektroninį paštą.

Tvarkomų jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslai

Jūsų asmens duomenys gali būti matomi ir prieinami UAB „Vilniaus saliutas“ darbuotojams ir jie gali būti naudojami šiais tikslais:

  • Mūsų verslo ir paslaugų plėtrai;
  • Prekės ženklo žinomumui plėsti ir įvairių prezentacijų plėtrai;
  • Teikti jums reikalingą informaciją apie jus;
  • Suteikti prieinamumą prie asmens duomenų UAB „Vilniaus saliutas“ darbuotojams, kurie suteikia ar suteiks jums paslaugas;
  • Atliekant analizes, pavyzdžiui, rinkos tendencijos nustatymo ar pardavimo tikslais;
  • Sutarčių sudarymui ir vykdymui.

Teisinis duomenų tvarkymo pagrindas

Kiekvienas jūsų asmens duomenų tvarkymas turi būti pagrįstas tinkamu teisiniu pagrindu, vadovaujantis galiojančiu reglamentavimu. Mes tvarkome jūsų asmens duomenis remdamiesi:

  • mūsų teisiniu interesu plėsti savo verslą ir paslaugų spektrą, arba
  • jūsų sutikimu, arba
  • sutarčių sudarymu ir vykdymu

Jūsų asmens duomenų perdavimas

Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis kitiems asmenims tik esant teisėtam pagrindui. Kai mes perduodame asmens duomenis kitiems asmenims, mes sudarome sutartis, susitarimus ir užtikriname saugumo priemones, skirtas asmens duomenims apsaugoti bei laikytis mūsų duomenų apsaugos, konfidencialumo ir kitų saugumo standartų.

Jūsų teisės, susijusios su jūsų asmens duomenimis

Jūs turite teisę prašyti prieigos prie asmens duomenų, ištaisyti, ištrinti juos ar apriboti duomenų tvarkymą. Taip pat galite bet kuriuo metu atsiimti ar panaikinti savo sutikimą, pareikšti prieštaravimus ir naudotis kitomis išsamiai išvardintomis teisėmis. Susisiekite su mumis adresu info@saliutas.lt.

Duomenų valdytojas

Duomenų valdytojas yra UAB „Vilniaus saliutas“, buveinės adresas: Račių g. 6A-101, Vilnius. Jei nenorite gauti jokio pranešimo apie renginius, leidinius, ar bet kokį kitą turinį, paslaugas, kurias teikia UAB „Vilniaus saliutas“, praneškite mums info@saliutas.lt.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.