Kita atributika

Net ir pati paprasčiausia šventė gali tapti ypatinga, jeigu naudosite specialius fejerverkus-fontanus, dedamus į tortus, ar nuotaikingas bengališkas ugneles. Ryški, iki kelių minučių šviečianti atributika visai nebrangiai praturtins kiekvieną progą.

Bengališkos ugnelės dažniausiai naudojamos per Naujuosius metus. Vidurnaktį, palydint senuosius metus, naujieji pasitinkami ne tik su įspūdingais fejerverkais. Šventę nušvieščia ir daugybė tiesiog rankoje laikomų bengališkų ugnelių. Jos yra visiškai saugios, o krentanti šalta ugnis nepradegina rūbų, baldų ar kitų daiktų. Dėl to bengališkos ugnelės labai dažnai naudojamas ir vaikų gimtadieniams, vestuvės ar kitoms šventėms (visgi, bengališkas ugneles negalima įduoti visai mažiems vaikams, o dėl viso pikto jų degimo metu, mažuosius turi prižiūrėti suaugusieji). 

Fontanas į tortą primena trumpai degantį mini fejerverką ar torto žvakę, tačiau pasipilanti ryški ir visai nepavojinga liepsna pritraukia šventės dalyvių dėmesį ir sukuria nuostabią šventės atmosferą. Iki minutės degantis fontanas, įsmeigtas, į tortą, vėliau turi būti išimtas. Jo negalima panaudoti dar kartą. 

Atvykę į „Vilniaus saliutas“ parduotuves (Vilnius, Kaunas), įsigykite bengališkas ugneles ar fontaną į tortą ypač patrauklia kaina. Aukštos kokybės, iš patikimų tiekėjų parduodamą produkciją taip pat galite nusipirkti ir internetu. 

Siūlome profesionalius pirotechnikos gaminius gera kaina visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus ir kiti šalies miestai.