KONFETI

Papuoškite savo šventę įspūdingu lietumi – konfeti patrankos gali būti naudojamos įvairiomis progomis. Skirtingų formų, spalvų, dydžių konfeti leis lengvai sukurti įspūdingą šventės kulminaciją. Paprasto naudojimo originalios konfeti patrankos geromis kainomis.

Turbūt daugelis iš mūsų tam tikras progas trokšta paminėti kaip nors ypatingai. Gimtadieniai, vestuvės, įmonių vakarėliai, Naujieji metai ir t.t., - visos šios šventės turi savo kulminaciją, kuri privalo būti efektinga. Originalų svarbiausio renginio ar šventės momentą galima sukurti su konfeti. Tiek konfeti vetuvėms, tiek gimtadieniams iššauna smulkių, įvairių formų, raštų bei spalvų konfeti  popierėlius. Erdvės gali būti pripildomos nuo 5 iki 8 centimetrų spinduliu. Dėl plataus konfeti pasirinkimo, kinta ir konfeti patrankos kaina, ir jos turinys. Mūsų komanda siekia pasiūlyti tik įdomų, Jūsų šventėms tinkančių konfeti asortimentą. 

Nors konfeti patrankų kainos – įvairios, reguliariai taikoma konfeti akcija mūsų klientams leis sutaupyti nemažai pinigų. Konfeti patrankos parduodamos internetu ir Vilniaus bei Kauno „Vilniaus saliutas“ parduotuvėse. Profesionali pirotechnika visoje Lietuvoje: prekes pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt.