Lazerių šou

Dar įspūdingesnis įvairių renginių paminėjimas – lazerių šou, suderintas kartu su fejerverkais, sukuria modernų reginį ir tikrą šventę akims. Patyrę pirotechnikos ekspertai suprojektuos įvairių spalvų bei intensyvumo lazerių programą ir prie jos priderins gražiausius saliutus, kad bendras reginys atimtų žadą.

Lazeriai – moderni elektronikos technologija, dabar naudojama daugelyje sričių, tame tarpe ir pramogų industrijoje. Nors lazerių šou jau kuris laikas yra plačiai taikomas visame pasaulyje, lazeriai Lietuvoje dar tik populiarėja. Šiuolaikiška kompiuterinė grafika bei animacija, rodoma per didelio galingumo RGB spalvų projektorių sukuria aiškų, visiškai nekenksmingą regėjimui vaizdą. Įvairių, itin sodrių spalvų spinduliai gali būti nukreipti į dangų, pastatų sieną, ekranus ar vandens paviršių. Prie viso šito galima priderinti ir įspūdingus saliutus. Bendras vaizdas bus magiškas. 

Lazeriai parduodami internetu ir Vilniaus bei Kauno „Vilniaus saliutas“ parduotuvėse. Lazerio kaina priklauso nuo jo ypatybių bei kliento poreikių, tačiau mūsų taikoma akcija leis įsigyti juos pigiau. Prekes pristatome visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt.