Pirotechnika

Paminėkite ypatingas progas dar įspūdingiau – specialių saliutų rinkiniai džiugins šventės dalyvius ypatinga fejerverkų serija. Vakarėlio metu iššaunamos baterijos fejerverkai labai dažnai tampa vienu iš įsimenamiausių šventės akcentų, todėl ieškantiems netradicinės renginio puošmenos rekomenduojame rinktis baterijas.

Lietuvių jau pamėgti fejerverkai-baterijos puikiai dera prie įvairių renginių, pobūvių, švenčių dekoracijų. Baterija fejerverkai – tai tam tikrų vamzdelių blokas, kuriame įmontuotas specialus pirotechnikos užtaiso rinkinys. Tam, kad ši baterija nušvistų įvairiaspalviais saliutais, rinkinio viduje parakas vienas su kitu yra sujungtas padegamomis juostelėmis. Dabar prekyboje galima rasti skirtingo kalibro baterijų fejerverkų. Viena nuo kitos baterijos skiriasi ne tik savo galingumu, bet ir vamzdelių išdėstymu, todėl galima išsirinkti net ir pačius netikėčiausius fejerverkų derinius. 

Mūsų parduodami fejerverkai atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, todėl nereikės jaudintis dėl neiššovusio fejerverko bei sugadintos šventės. Rinkitės baterijas pigiau internetu arba atvykę pas mus (Vilniuje, Kaune). Mūsų siūlomos baterijos su akcija – tai puiki galimybė nusipirkti įspūdingą fejerverkų rinkinį mažesne kaina. Pristatome visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt. Patikėkite savo šventę mums!