ŠVENTĖMS

Viena iš geriausių dovanų formų - šventiniai fejerverkai. Įspūdingi, dėmesį danguje prikaustantys saliutai sužavės tiek šventės kaltininkus, tiek jos svečius bei taps pagrindiniu ypatingos progos akcentu.

Šventiniai fejerverkai tinka įvairioms progoms, tokioms kaip gimtadienis, vestuvės, specialūs įmonių ar organizacijų renginiai ir kita. Be fejerverkų neįsivaizduojama ir Naujųjų metų šventė, kurios palydėjimo metu visame pasaulyje iš susižavėjimo prikaustomas visų dėmesys. 

Pačiomis netikėčiausiomis formomis bei ryškiomis spalvomis dangų nušviečiantys šventiniai fejerverkai gali būti komplektuojami pagal individualius klientų poreikius, šventės pobūdį ir, žinoma, užsakovų finansines galimybes. Šventinių fejerverkų kainos – įvairios, tačiau savo klientams galime pasiūlyti fejerverkus pigiau. Pasinaudoję patrauklia fejerverkų akcija, sutaupysite, o profesionalios pirotechnikų komandos išrinkti saliutai taps tikra švente Jūsų akims!

Šventiniai fejerverkai internetu bei mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Kaune. Vykstame ir į kitus šalies miestus, tokius kaip Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt.