Fejerverkai ir (arba) lazerių šou vestuvėms

2023-06-01

Fejerverkai ir (arba) lazerių šou vestuvėms

Įspūdingas vestuvių fejerverkas – puikus tobulos šventės finalas. Fejerverkai vėstuvėms yra plačiai paplitusi tradicija visame pasaulyje. Taip yra pažymima ir akcentuojama šio momento svarba bei pabrėžiamas šventes išskirtinumas. UAB „Vilniaus Saliutas“ pirotechnikai žino, kad ši diena jums yra išskirtinė, tad mūsų specialistai padarys viską, kad Jūs galėtumėte džiaugtis šventinėmis akimirkomis nuo pat pradžios iki finalinio akordo. Tad Jūs ir Jūsų svečiai bus įtraukti į įspūdingą ugnies bei spalvų spektaklį danguje.

Įvertinę Jūsų pageidavimus mes Jums padėsime nuspręsti kokio galingumo fejerverką pasirinkti. Jei reikės duosime pasirinkti iš skirtingų muzikinių kūrinių, kurie susiję su meilės bei vestuvių tematika ir puikiai tinka fejerverkų atlikimui. Taip pat galite pasirinkti vieną iš mūsų pavyzdžių ir pagal jį viską pritaikysime Jūsų išskirtinei šventei.

Jums pageidaujant į fejerverkų šou programą galima įtraukti degančius inicialus su širdele arba įgyvendinti kažkokias kitas Jūsų idėjas, kurios paliktų visus svečius be žado.

Kiekvieną fejerverką ruošiame ir programuojame individualiai, parenkame fejerverkų efektus taip, kad būtų maksimalus įspūdis, atsižvelgiant į šventės vietą (matomumas, atstumas iki žiūrovų).

Jei norite draugams vestuvių proga padovanoti įspūdingą siurprizą arba neturite didelio biudžeto vakaro kulminacijai – galime pasiūlyti fejerverkų komplektus, kurie padarys šventę žymiai įspūdingesne. Kelių minučių trukmės, įvairių efektų komplektas, kurį galite iššauti patys, kainuoja pigiau nei profesionalus fejerverkas. Patarsime Jums ir saugumo ir komplekto pasirinkimo klausimais.

Jei abejojate, ar fejerverkai yra tinkama priemonė šventės kulminacijai, tai galime pasiūlyti vis populiarėjančius lazerių šou. Nors lazerių šou jau kuris laikas yra plačiai taikomas visame pasaulyje, lazeriai Lietuvoje dar tik populiarėja. Šiuolaikiška kompiuterinė grafika bei animacija, rodoma per didelio galingumo, pilno spalvų spektro (RGB) projektorių, sukuria aiškų, visiškai nekenksmingą regėjimui vaizdą. Įvairių, itin sodrių spalvų spinduliai gali būti nukreipti į dangų, pastatų sieną, ekranus ar vandens paviršių. Lazerių šou kaip ir fejerverkų šou yra programuojami pagal muzikos kūrinius, sukuriamas magiškas spalvų šokis pagal muziką.

Dar įspūdingesnis įvairių renginių paminėjimas – lazerių šou, suderintas kartu su fejerverkais, sukuria modernų reginį ir tikrą spalvų fiestą akims. Patyrę ekspertai suprojektuos įvairių spalvų bei intensyvumo lazerių programą ir prie jos priderins gražiausius fejerverkus, kad bendras reginys atimtų žadą.

Lazeriai yra puiki alternatyva fejerverkams. Jei tarkime šventės vieta nėra tinkama fejerverkų atlikimui, tuomet kaip alternatyvą galime pasiūlyti lazerių šou. Taip pat jie nėra tokie triukšmingi ir lazerių šou galima atlikti ir vidurnaktį.

Tad lieka kreiptis į UAB „Vilniaus Saliutas“ specialistus ir mes padėsime išsirinkti išskirtinį sprendimą Jūsų įsimintinai šventei.

Dalintis Facebook Dalintis LinkedIn

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Naujienlaiškio prenumerata