Įspūdingiausi fejerverkai pasaulyje

2019-10-12

Įspūdingiausi fejerverkai pasaulyje

Fejerverkai atsiradę Kinijoje prieš daugiau nei 2000 metų greit paplito po visą pasaulį ir šiandien daugelis tautų negali įsivaizduoti gražiausių gyvenimo švenčių minėjimo be fejerverkų. Iki XIX amžiaus vidurio pagrindinės ir dažniausios fejerverkų spalvos buvo balta ir oranžinė. Ir tik apie 1830-uosius metus italai pradėjo šaudyti įvairiausių spalvų fejerverkus: mėlynus, geltonus, žalius…

Pirotechnika visais amžiais buvo priemonė galinti ne tik sukelti susižavėjimą, tačiau ir parodyti didybę. Šiuo metu fejerverkų pasiūla ypač plati ir kiekvienas pagal savo pageidavimus gali atrasti konkrečius fejerverkus.

Kol vieni šventėms įamžinti renkasi paprastus, dažnai trumpai šou rodančius fejerverkus, kiti dažnai ieško kažko įspūdingo, kas visam gyvenimui įstrigtų širdyje. Jeigu esate itin didelis įspūdingų fejerverkų mėgėjas – nurodysime vietas, kur per naujuosius metus galima pamatyti gražiausius fejerverkų šokius.

 • Portugalijos sala Madeira yra viena iš salų, kurioje Naujų metų naktį galima pamatyti pačius įspūdingiausius fejerverkus pasaulyje. Nepakartojamas reginys atims žadą net ir didžiausiems skeptikams.
 • Tailande esančioje vietoje Chiang Mai išsiskiria ne tik pačiais nuostabiausiais fejerverkais, tačiau ir nuostabiu šou, kuris trunka visą naktį. Įspūdingi dangaus šviesuliai suderinti su trankia muzika – kažkas magiško.
 • Islandijos sostinėje Reikjavike Naujųjų metų naktį taip pat siūloma grožėtis visą dangų nuplieskiančiais fejerverkais. Kadangi tiek šalyje, tiek sostinėje gyvena itin mažai gyventojų fejerverkų grožis atveria erdves ir taip suteikia dar didesnį įspūdžio jausmą.
 • Las Vegasas yra vieta, kurią puikiai žino visi. Ištisus metus šis miestas stebina savo lempučių gausa. O štai Naujųjų metų naktį galima pamatyti įspūdingus fejerverkus, kurie trunka ištisas valandas.
 • Modernusis Tokijas siūlo pasigėrėti ir jų Naujųjų metų fejerverku. Japonijos technologijų išradimų gausa stebina visą pasaulį, tad nieko keisto, kad sostinė per Naujausius metus surengia įspūdingą fejerverkų šou, kuris Jums ilgam įstrigs į atmintį.
 • Dubajus – aukso ir prabangos miestas. Aukštas pragyvenimo lygis suteikia galimybę į dangų šaudyti milijonus dolerių. Taigi, nieko keisto, kad Naujųjų metų naktį Dubajus paruošia įspūdingo šokio fejerverkų šou. Jo pasižiūrėti atvyksta žmonės iš viso pasaulio.

Nors lietuviai taip pat mėgsta fejerverkus ir per Naujuosius Metus intensyviai juos leidžia, tačiau palyginus su minėtomis vietovėmis – Lietuva labai atsilieka fejerverkų varžybose. Jeigu turite galimybę – aplankykite kurią nors vieną iš šių vietovių Naujųjų metų naktį.

Tiesa, įspūdingiausi fejerverkai pasaulyje džiugina ne tik todėl, kad jais būtų siekiama paminėti Naujuosius metus, tačiau norint patekti ir į Guineso rekordų knygą. Vienas iš tokių variantų buvo Dubajuje sutinkant 2014-uosius metus. Tai naktis, kurią transliavo viso pasaulio TV norėdamos parodyti fejerverkų įspūdingumo “lygį”. Rekordo siekimo metu buvo išauta daugiau nei 400 tūkst. fejerverkų ir rekordas buvo pasiektas. Tuo pačiu fejerverkai buvo šaudyti nuo pačio aukščiausio pastato pasaulyje – Burdž Chalifa. Jeigu norite ir Jūs tapti tokio reginio liudininku – sekite informaciją, kadangi su fejerverkais susijusiais rekordais žmonės labai domisi ir valstybės juos mielai rengia

Jeigu, visgi, planuojate Naujuosius minėti namuose, arba paprasčiausiai norite gimimo dienos proga iššaudyti puokštę fejerverkų – siūlome atidžiai įvertinti pasiūlą ir pasirinkti pačius geriausius.

Ieškodami fejerverkų įvertinkite šiuos kriterijus:

 • Fejerverkai detaliau yra skiriami į profesionalius bei mėgėjiškus. Priklausomai nuo pasirenkamų fejerverkų tuo pačiu skiriasi ir jų pavojingumo lygis. Profesionalius fejerverkus gali leisti į dangų tik profesionalai, kurie išmano, kaip reikia elgtis su šiais pavojingais dangaus švyturėliais.Taigi, nepirkite profesionalių, jeigu neturite papildomų apsaugų arba žinių.
 • Kaina yra kitas svarbus kriterijus. Priklausomai nuo kainos gausite ir atitinkamą laiką šaudančius fejerverkus, kurie sukuria tam tikrą renginį. Nusistačius galimą biudžetą yra kur kas paprasčiau ieškoti gaminių.
 • Fejerverkai gali akį džiuginti skirtingą laiko tarpą. Jeigu nesate kompetentingas naudotis fejerverkais – įsigykite tokius, kurie šaudys kuo ilgiau ir kurių nereikės papildomai uždegti, kad šou tęstųsi.
 • Rinkitės profesionalų rekomenduojamos fejerverkus. Taip pat skaitykite forumus, kuriuose žmonės dalinasi savo patarimais, kurie fejerverkai jiems labiausiai patiko konkrečios šventės metu.
 • Atsižvelkite ir į triukšmo lygį, kuris būna nurodytas ant pakuotės. Įprastam gimtadieniui paminėti rekomenduojame ne tokius triukšmingus fejerverkus. Nepamirškite, kad fejerverkus galima leisti tik iki 23 valandos nakties.

Pasitarkite su specialistais ir jie patars, kurie fejerverkai Jums labiausiai tinka priklausomai nuo turimų galimybių ir tuo pačiu poreikių.

Šaudydami fejerverkus taip pat nepamirškite, kad labai svarbus imtis visų apsaugos priemonių, kad nesusižeistumėte ir nesužeistumėte kitų. Daugeliui žmonių fejerverkų šaudymas sukelia labai daug entuziazmo ir paprasčiausiai pamirštama rūpintis savimi. Visgi, atsarga gėdos nedaro.

Svarbu susirasti tokią vietą, kur fejerverkų šaudymas bus saugus. Rekomenduojame pasiimti akmenis arba kitas priemones, kurios leistų fejerverkams stabiliai stovėti ant žemės. Taip pat degti siūlome ne su mini žiebtuvėliu, tačiau su degtukais, kurie turi ilgą kotelį. Tokiu atveju apsaugosite save ir turėsite laiko nueiti nuo uždegto fejerverko.

Susikurti nuostabų vakarą bus labai paprasta. Svarbiausia yra atidžiai įvertinti skirtingus fejerverkų pasiūlymus ir pasirinkti tą, kuris Jums labiausiai tinka.

Fejerverkai net ir paprasčiausiam vakarui gali suteikti naujų spalvų!

Fejerverkai Dubajuje

Miesto fejerverkai

Dalintis Facebook Dalintis LinkedIn

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Naujienlaiškio prenumerata