ŽIBINTAI

Nesvarbu, kokia šventė artėja, įvairioms progoms tinkantys dangaus bei vandens žibintai suteiks vakarui jaukumo. Ilgai danguje arba vandenyje šviečiantys žibintai yra ekologiški. Dangaus žibintai šiandien tampa neatsiejama gimtadienių ar švenčių dalimi. Leisdami juos į dangų, žmonės galvoja norus bei patiki slapčiausias svajones. Šviesdami apie 5-10 minučių, po to laiko žibintai visiškai sudega. Jų gamyboje naudojamos ekologiškos medžiagos, todėl žibintai neteršia aplinkos, yra nekenksmingi gamtai. Paprastai uždegamas dangaus žibintas gali būti paleistas atviroje vietoje. 

Lygiai taip kaip ir dangaus, vandens žibintai dažniausiai naudojami gimtadienių ar vestuvių proga. Juos galima leisti į visus vandens telkinius ir daugiau nei 3 valandas stebėti vandenyje tolstančius šviesulius. Jaukumo suteikiantys dangaus ir vandens žibintai internetu – paprastas būdas savo šventę papuošti išskirtiniu akcentu. 

Siūlome įsigyti vandens ir dangaus žibintus pigiau: įvairioms prekėms suteikiame nuolaidas (ieškokite: dangaus žibintai AKCIJA bei vandens žibintai AKCIJA). Vienos geriausių dangaus ir vandens žibintų kainos! Ilgametę darbo patirtį turinti mūsų komanda padės išsirinkti Jums tinkamiausią žibintą. Pristatome prekes visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt.